„Bilet powrotny do biblioteki”

Wszystkich uczniów klas I-III serdecznie zapraszamy do udziału w rodzinnej akcji czytelniczej "Bilet powrotny do biblioteki". Akcja jest formą zabawy dla uczniów, do której zapraszamy także rodziców. Ponieważ nie chcemy dokładać domowych obowiązków, nie wymaga dużej aktywności ani przygotowań.

ZASADY

Uczniowie otrzymują bilety powrotne do biblioteki, na których znajdują się ikonki ilustrujące kategorie książek oraz legenda.

Bilet działa jak kupon rabatowy w sieciówkach. Podczas każdej wizyty w bibliotece uczeń może poprosić o książkę z danej kategorii. Po oddaniu nauczyciel-bibliotekarz kasuje odpowiednią ikonkę.

Po skasowaniu całego biletu uczeń dostaje piękny dyplom.

Po co jest ta akcja?

Najlepsza odpowiedź  na to pytanie znajdziecie Państwo w specjalnym liście przygotowanym na tę okazję - file:///C:/Users/BIBLIO~1/AppData/Local/Temp/List%20do%20rodzicow.pdf

Po cichu liczymy na to, że uczniowie, po tak długim czasie spędzonym w dużej mierze przed ekranem komputera, zatęsknią za tradycyjnymi formami rozrywki.