PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU „USZYJ PLUSZOWEGO MISIA”

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastyczno-technicznym "USZYJ PLUSZOWEGO MISIA”. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu misia w formie przestrzennej. Prace mogły być wykonane samodzielnie, z pomocą rodziców, dziadków lub opiekunów dzieci. Dzięki tej międzypokoleniowej współpracy powstały cudowne dzieła sztuki! W konkursie wzięło udział 14 uczniów, którzy łącznie zgłosili 16 prac. Do każdego misia dołączono wizytówkę z jego imieniem. Przebojowość, oryginalność i kreatywność dzieci przerosła nasze oczekiwania. Wybór najpiękniejszego misia był niezwykle trudny. Ostatecznie Jury biorąc pod uwagę estetykę wykonania pracy, pomysłowość, detale i zgodność z tematem zdecydowało przyznać 4 nagrody główne, jedną nagrodę specjalną za samodzielne uszycie trzech pluszaków oraz dwa wyróżnienia, ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe za trud, poświęcenie i zaangażowanie w przygotowanie pracy konkursowej oraz wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne wykonanie rękodzieła!

WYNIKI KONKURSU

MIEJSCE I: Amelia Pałasz- miś "MARIAN"

MIEJSCE II- Nikola Jąkała- miś "MAJA"   MIEJSCE III: Antonina Świętek- miś "NIKA", Zofia Miśkowiec- miś "Sara"

WYRÓŻNIENIA: Wiktoria Kutek- miś "PUSIA "oraz Lena Dittmajer- miś "HANIA"

NAGRODA SPECJALNA: Magdalena Kowalczyk- miś "MARZYCIELKA- LENA"

NAGRODY DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSU: Sylwia Sutor- miś "PLUSZEK", Alicja Kowalcze- miś "RÓŻYCZKA", Jan Powalacz- miś "ROBERT LEWANDOWSKI", Bartosz Fabia- miś "ROZBITEK", Maja Folwarska- miś "MILENKA", Aleksandra Wojdyła- miś "MISIA PYSIA", Milena Kutek- miś "LILA".

Jeszcze raz składamy serdeczne GRATULACJE,
wręczenie nagród odbędzie się 25 listopada w najważniejsze święto naszego konkursowego bohatera.

Elżbieta Gruca