„JĘZYKOWY KONKURS WALENTYNKOWY”

Drodzy uczniowie,

serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą kartkę walentynkową oraz samodzielnie napisany wiersz / życzenia w języku angielskim lub niemieckim. Konkurs organizowany jest przez nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego dla klas V - VI oraz VII –VIII. Technika i format pracy dowolny, liczy się głównie kreatywność, pomysłowość i poprawność językowa. Uczniowie mogą startować jednocześnie w dwóch kategoriach językowych, czyli napisać kartki w języku angielskim i/lub niemieckim. Prace należy dostarczyć do szkoły /pudełko w holu, przy szatni / do 15.02.2021.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie nagrodzeni zostaną słodką nagrodą, natomiast najlepsze prace nagrodzone będą ocenami z w/w przedmiotów.

Zapraszamy do udziału w konkursie!