KONKURS MIKOŁAJKOWY

Z okazji Mikołajek Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs literacko – plastyczny.Konkurs obejmuje dwie kategorie.

Uczniowie klas 1 - 4 wykonują pracę plastyczną dowolną techniką o tematyce mikołajkowej, zaś uczniowie klas 5 – 8 piszą wiersz o Św. Mikołaju ( utwór powinien mieć co najmniej 2 zwrotki, nie może być plagiatem).

Termin nadsyłania prac upływa 7 grudnia 2020r. (tj. poniedziałek)

Prace przesyłacie na adres mailowy opiekunów SU w temacie umieszczając imię, nazwisko, klasę oraz dopisek konkurs mikołajowy.

p. Lucyna Kołodziejczyk: kolodziejczyk85@interia.pl

p. Renata Bednarz: filipbe@onet.eu

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają nagrody!!!

Mimo, że Św. Mikołaj osobiście w tym roku nie będzie przechadzał się korytarzami naszej szkoły, to pamięta o Was I ma dla grzecznych dzieci niespodziankę😊

7 GRUDNIA to DZIEŃ BEZ PYTANIA! Załóżcie więc mikołajkowe czapki i na zdalnych lekcjach świętujmy razem ten najmilszy dzień w roku!!!