ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/ 2022

Dzisiaj odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Oczywiście był to bardzo ważny i oczekiwany moment dla każdego ucznia. Centralnym punktem uroczystości był apel, na którym Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody. Ponadto dokonano podsumowania udziału uczniów w różnorodnych konkursach i zawodach sportowych. Największych wzruszeń dostarczyło pożegnanie absolwentów. Uczniowie klasy VII przygotowali krótką część artystyczną, w której z przymrużeniem oka dokonali sądu nad ósmoklasistami. Absolwenci natomiast odkryli przed nami największe tajemnice zdalnego nauczania. W bardzo obrazowy sposób pokazali, jak bardzo "angażowali" się w zdalne lekcje i z jakim "zaangażowaniem" wypełniali swoje obowiązki.

Jolanta Barglik