„Akcja Czysty Las” – wyniki konkursu

Drodzy uczestnicy konkursu "Akcja Czysty Las"!

Po pierwsze: Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

Po drugie: Gratulujemy Wam wzięcia udziału w konkursie ekologicznym! Jesteście wielcy! Wykonaliście dużo rewelacyjnych prac, które rozwiesiliście po lesie oraz w naszej wiosce. Cieszy nas to, że tak się zaangażowaliście i dajecie przykład innym. Mieliście mnóstwo pomysłów na ciekawe hasła, wykonaliście wiele pięknych ilustracji i widać, że świetnie się przy tym bawiliście! Mile nas zaskoczyliście swoją kreatywnością.

Jury miało bardzo trudne zadanie, by wyłonić najlepsze prace... uffffff....

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców:

Kategoria indywidualna

1. miejsce: Julia Wołodźko
  2. miejsce: Martyna Bednarz
  3. miejsce: Błażej Paleczny

wyróżnienia: 1. Kasia Mołocznik, 2. Emilia Świętek, 3. Emilia Jopek oraz 4. Magdalena Koza

Kategoria rodzinna

1.miejsce ex aequo:

• rodzina Kowalczyk - Julia, Paweł, Magdalena i Ania (wraz z mamą)
  • rodzina Kołodziej - Dominik, Wojciech oraz Józef

wyróżnienia: 1. rodzina Mirek - Anna, Justyna oraz Dawid, 2. rodzina Zagajski - Anna i Tomek

Wielka pochwała pomysłu na tę akcję dla Helenki i Jeremiego Gościniak! Ich prace możecie zobaczyć tutaj > AKCJA CZYSTY LAS

A wszystkim pozostałym uczestnikom także serdecznie gratulujemy!

Nagrody główne, wyróżnienia oraz nagrody pocieszenia dla wszystkich dzieci będą przekazana w dniu zakończenia roku szkolnego wraz ze świadectwami.

OBY TAKICH AKCJI BYŁO WIĘCEJ, BY WSZYSCY DBALI O NASZE ŚRODOWISKO!