Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W środę 19 czerwca 2019 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Tradycyjnie o godz. 8.00 odbyła się msza św., a następnie zebraliśmy się na hali, aby podsumować owoce naszej ciężkiej pracy. Pni Dyrektor na forum wręczyła  świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli serdeczne podziękowania pani Dyrektor oraz przedstawicielce Rady Rodziców za ogromny trud i poświecenie włożone w całoroczną pracę. Byliśmy również świadkami uroczystego przekazania sztandaru. Najbardziej wzruszającą częścią było pożegnanie absolwentów, podczas którego niejednemu zakręciła się łezka w oku. Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć oraz zakładki "Podsumowanie pracy szkoły" , aby zapoznać się z wynikami całorocznych zmagań.