Dzień Kobiet

8 marca świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Serdeczne życzenia wszystkim Paniom i Pannom w imieniu męskiej części społeczności szkolnej złożył zastępca przewodniczącej szkoły – Wojciech Kowalcze. Ponadto w każdej klasie chłopcy obdarowali swoje koleżanki i nauczycielki kwiatami oraz słodyczami. Natomiast w zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski plebiscycie na najsympatyczniejszą dziewczynę w naszej szkole tytuł ten otrzymały:

Gabrysia Macioł kl.1
Oliwia Kosek kl.1
Zosia Zachwieja kl. 2
Wiktoria Kutek kl. 2
Lena Dittmajer kl.3
Hanna Lubaszka kl.4
Zuzanna Karkula kl.7
Maja Irzyk kl.8

W tym też dniu klasa 6 w ramach zajęć artystycznych przygotowała przedstawienie pt. „ Bajka o królewiczu Śmieszku” . Była to zmieniona wersja znanej wszystkim historii o królewnie Śnieżce. Publiczność doceniła trud włożony w przygotowanie spektaklu gromkimi brawami i wyrazami uznania.

Wszystkim dziękujemy za mile spędzony czas i uświetnienie tego ważnego dla Kobiet święta.