BAL KARNAWAŁOWY KLAS I- III

W dniu 17 lutego 2022 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Uczniowie bawili się znakomicie, przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Wszyscy brali udział w zabawach i konkursach. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami.  Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.