Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2023 roku w naszej Szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice, uczniowie oraz zaproszeni goście.

W części artystycznej  uczniowie z klasy IV i V pod kierunkiem pani Renaty Bednarz i Anety Jopek zaprezentowali przygotowany z tej okazji program artystyczny. Aby  obalić fałszywe teorie dotyczące zarówno nauczycieli, jaki uczniów, zaprosiliśmy ich do wzięcia udziału w teleturnieju „ Kocham Cię Szkoło”. Z przymrużeniem oka patrzyliśmy na ich konkursowe zmagania. Duchowym przywódcą nauczycieli został pan Adam Matejko, którego zagrał Bartosz Górka z klasy 5. Zaś uczniów do walki poprowadziła Zuzanna Medes – przewodnicząca naszej Szkoły. O losie uczestników i ostatecznym zwycięstwie Nauczycieli zdecydowała Fortuna, w którą wcieliła się Hanna Lubaszka  z klasy 4. W roli prowadzących wystąpili również czwartoklasiści - Gabriel  Krawczyk i Julia Działek.

Następnie, w ramach koncertu życzeń, z prośbą o odpuszczenie wszystkich win, naszym wspaniałym Nauczycielom, którzy zmagają się z nami przez cały rok szkolny, zadedykowaliśmy piosenki. Chór szkolny pod batutą Pani Ewy Dyrdy swoim występem uświetnił nasze spotkanie.

W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.

Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawiciele Rady Rodziców również wyrazili swą wdzięczność wobec wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły, którym rozdali kwiaty, kartki z życzeniami i drobne upominki.