Wycieczka klas I-III do Krakowa

Dnia 10 grudnia 2019r roku uczniowie z klas I- III udali się na wycieczkę do  Krakowa. Po przyjeździe  na miejsce  dzieci  wraz z wychowawczyniami poszły  na spacer po  krakowskim rynku. Podziwiały  tam zabytki, piękną świąteczną choinkę oraz jeden z najładniejszych na świecie jarmarków bożonarodzeniowych.   Następnie uczestniczyły w  warsztatach mikołajkowych w  Klockolandzie. Dzieci wzięły udział w krótkiej pogadance z pracownikiem miejsca, a potem w małych zespołach budowały ozdoby choinkowe, które zawieszały na zrobionej z klocków lego choince. Pozostały czas dzieci spędziły na niezwykle interesujących zabawach z robotami z klocków lego. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń!