Mistrzynie pióra – Martyna Bednarz i Julia Wołodźko

26 maja 2023 roku  w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajbrocie odbył się Finał XXII Małopolskiego Konkursu Kaligraficznego "O Złote Pióro".

W I etapie konkursu wzięło udział około 150 młodych ludzi z małopolskich szkół. Do II etapu zaproszono 32 najlepszych finalistów, którzy przystąpili do dalszych kaligraficznych zmagań. Wśród nich znalazły się nasze uczennice: Martyna Bednarz oraz Julia Wołodźko z klasy VIII.

W finałowych zmaganiach doceniono ich niebywały talent – Martyna Bednarz otrzymała tytuł laureata 3. miejsca, a Julia Wołodźko zdobyła wyróżnienie.

Cieszymy się ogromnie, bo trzeba przyznać, że pisanie piórem w dzisiejszych czasach nie należy do łatwych, a piękne pismo to coraz większa rzadkość nie tylko wśród dzieci, ale i młodych ludzi.

Gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów!