Wycieczka do Parku Dinozaurów

25 maja w naszym przedszkolu została zorganizowana wycieczka do „Parku Dinozaurów” w Inwałdzie. Jest to miejsce, które spodobało się młodym miłośnikom dinozaurów, ponieważ Dinolandia przeniosła nas prosto do ery mezozoicznej, w której królowały dinozaury, ichtiozaury, pterozaury i inne prehistoryczne stworzenia. W Dinolandii na pewno duże wrażenie zrobił na wszystkich groźny Tyranozaur Rex, długoszyjny Diplodok, Stegozaur z mózgiem wielkości orzecha włoskiego, czy też najmniejszy z dinozaurów Kompsognata. Dinolandia to nie tylko podziwianie wiernie odtworzonych dinozaurów, ale także idealne miejsce na świetną zabawę. W Parku można zostać poszukiwaczem przygód, który musi pokonać park linowy i DinoBazy. Z przedszkolakami dotarliśmy do Jaskini Tajemnic, której ciemne korytarze skrywają wiele tajemnic. W tym miejscu nie zabrakło również innych atrakcji dla dzieci: basenów kulkowych czy dmuchanych zjeżdżalni. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków były wyraźnym sygnałem, że wycieczka była bardzo udana.