FINAŁ POWIATOWY IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
– chłopcy

W dniu 8 marca gospodarzem rozgrywek w piłkę siatkową chłopców na etapie Gminnym jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Naprawie. Chłopcy wygrywają ten turniej dając sobie szansę na eliminację do finału powiatowego.           Po losowaniu drużyn okazuje się, że uzyskujemy awans do finału powiatowego w piłce siatkowej w Stryszawie bez gry (pusty los).

Finał powiatowy w Stryszawie odbywa się 22.03.2022r. Drużyny uczestniczące w tym turnieju to: Bystra Podhalańska, Naprawa, Juszczyn i ponownie Budzów. Pierwszy mecz Naprawa gra z Budzowem, a następnie z Juszczynem również wygrywamy 2:0 w setach. Ostatni mecz finałowy rozgrywamy z Bystrą Podhalańską. Po wielkich trudach udaje nam się wygrać również i ten mecz, nie tracąc ani jednego seta w finałach powiatowych.

Nie dowierzając trochę w to co się stało skaczemy z radości mając I miejsce w finale powiatowym, a tym samym przechodzimy do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 28.03.2022r.

Zawodnikiem MVP drużyny z Naprawy został Kacper Paluch.

Niestety półfinał wojewódzki okazał się dla nas za wysoką poprzeczką i tak kończyny na III miejscu.