WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do  Programu "WYCHOWANIE PRZEZ CZYTANIE". Uczniowie  sukcesywnie będą poznawać opowiadania zawarte w fantastycznej książce pt. "Gorzka czekolada". Każde z nich w ciekawy i przystępny dla młodzieży sposób porusza zagadnienia związane z wartościami, jakimi powinniśmy się w życiu kierować. Końcowym etapem działań będzie nagranie krótkiego filmu przedstawiającego najważniejszą, zdaniem uczniów, wartość. W ramach programu otrzymaliśmy również doskonałe książki przeznaczone nie tylko dla nauczycieli, ale także dla rodziców - "Wychowanie przez czytanie" i "Z dzieckiem w świat wartości". Stanowią one świetny poradnik, jak w dobie wszechobecnej cyfryzacji mądrze wychować dziecko i zaszczepić w nim miłość do książki. Serdecznie zapraszamy do lektury.