„Niepodleg\u0142a do Hymnu!”

Dzisiaj w naszej szkole miało miejsce poruszające serce wydarzenie. Otóż, podobnie jak w zeszłym roku, włączyliśmy się do akcji  „Niepodległa do Hymnu”. Dokładnie o godz. 11:11 cała społeczność szkolna wraz z dziećmi z przedszkola odśpiewała wszystkie zwrotki hymnu państwowego. Nastrój był bardzo uroczysty, towarzyszył nam sztandar szkoły oraz symbole narodowe. Najmłodsi uczniowie przygotowali piękne chorągiewki oraz prace plastyczne. Starsi natomiast samodzielnie ułożyli wiersze patriotyczne, które zostaną zaprezentowane podczas akademii we wtorek. Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za uszanowanie tego wydarzenia poprzez piękny strój galowy oraz czynne włączenie się do wspólnego śpiewu. Wszyscy udowodnili, że są prawdziwymi patriotami kochającymi swoją Ojczyznę.