Konkurs wiedzy pożarniczej

W poniedziałek, 2  marca w Urzędzie Gminy Jordanów odbyły się gminne eliminacje konkursu "Młodzież zapobiega pożarom" . Do zmagań przystąpili uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych z naszej gminy, a także z Jordanowa. Młodzież była podzielona na dwie grupy. Młodsza składała się z uczestników uczęszczających do klas 1-6, starsza 7-8. Rywalizacja składała się z dwóch etapów. W pierwszym uczniowie odpowiadali na 30 pytań testowych. Najlepsi awansowali do finału. W nim musieli poradzić sobie z ośmioma dodatkowymi zagadnieniami.

Komisja w składzie: Karolina Pudo - sekretarz, kapitan Tomasz Mikołajek oraz starszy aspirant Arkadiusz Kachel z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej oraz druh Andrzej Gwiazdonik - wiceprezes zarządu Gminnego Związku OSP w Jordanowie - wyłoniła laureatów.

Gratulacje dla uczniów naszej szkoły:

Karol Mirek – III miejsce (I gr.)

Karol Bal – II miejsce, awans do eliminacji powiatowych (II gr.)

Dawid Jopek – III miejsce (II gr.)