KOMUNIKAT

Zgodnie z opinią Państwowego Inspektora Sanitarnego od 18 do 27  września 2020 r. uczniowie klas: IV, V i VII b  zostają objęci nadzorem epidemiologicznym. Obserwacji ze strony rodziców podlega tylko dziecko. Pozostali domownicy nie zostają objęci  nadzorem epidemiologicznym tzn. funkcjonują tak, jak dotychczas, uczęszczając do szkoły i pracy.

Izolacja zobowiązuje rodziców do monitorowania stanu zdrowia dziecka oraz dopilnowania, aby  nie miało ono  bezpośredniego kontaktu z rówieśnikami i nie przebywało poza domem i jego posesją.

Uczniowie klas: IV, V i VII b w dniach 21-25 września 2020r. objęci zostają nauczaniem zdalnym. Należy na bieżąco śledzić stronę internetową szkoły i  zakładkę "Zadania dla uczniów". Jeżeli wyżej wymieniony termin zostanie wydłużony, na stronie szkolnej ukaże się komunikat informujący o tym fakcie.