KOMUNIKAT

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Naprawie informuje, że od 25 maja 2020r istnieje możliwość uruchomienia zajęć wychowawczo-opiekuńczych dla uczniów I -III zadeklarowanych przez rodziców.

W czasie pracy szkoły będzie obowiązywał rygor sanitarny i szczególne procedury bezpieczeństwa, w tym przyprowadzania i odbierania dzieci oraz ich pobytu w szkole.

Procedury i oświadczenia dla rodziców znajdują się pod linkiem: https://spnaprawa.edu.pl/wp-content/uploads/wniosek-rodzica-szkoła-2-2.odt

Wszyscy rodzice są zobowiązani do zapoznania się z nimi, przestrzegania ich, śledzenia na bieżąco wszelkich zmian, zwłaszcza wytycznych GIS. Rodzice,zadeklarują posyłanie dziecka na zajęcia od 25 maja 2020r. są proszeni o wypełnienie oświadczeń i dostarczenie ich do szkoły w zaklejonej kopercie do piątku tj. 22 maja do godz. 12:00. Rodzice mogą zapisywać dzieci na zajęcia w miarę swoich potrzeb. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, obojga rodziców pracujących.