KARTKA DLA  SENIORA

Boże Narodzenie to czas, gdy w sercach ludzi budzi się nadzieja na lepsze jutro…

Gdy pod obrusem znajdzie się już sianko, lampki na choince zaczną świecić a na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka, składamy sobie życzenia.  Dlatego też uczniowie klas V - VIII z Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Naprawie wzięli udział w akcji „Kartka dla seniora”. Pod nadzorem nauczycieli: p. K. Wójtowicz i p. R. Bednarz w czasie zdalnej nauki przygotowali kartki świąteczne z życzeniami, które zostały dostarczone do Domu Pomocy Społecznej w Łętowni, aby umilić podopiecznym ten wyjątkowy wigilijny wieczór. Dzięki uprzejmości Księdza Proboszcza ręcznie wykonane kartki wraz z życzeniami płynącymi prosto z serc naszych uczniów trafiły również do osób chorych i cierpiących z naszej parafii. Mamy nadzieję, że ten miły gest ze strony uczniów sprawił osobom starszym wiele radości i przywołał myśl, że wciąż o nich pamiętamy.