GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY – „Majówka z matematyką”

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią covid-19 znów mogliśmy gościć w naszej szkole najlepszych matematyków z klas IV – VI z terenu gminy Jordanów.
W konkursie wzięło udział 12 uczestników z 4 szkół podstawowych z: Wysokiej, Osielca, Toporzyska i Naprawy.
Uczniowie mieli do rozwiązania 10 zadań o różnym stopniu trudności i różnej formie.

Jury przyznało w każdej kategorii wiekowej 3 pierwsze miejsca, a dzięki sponsorom  - za co gorąco dziękujemy !!! - oprócz dyplomów wszystkim mogliśmy wręczyć nagrody rzeczowe. Natomiast każdy uczestnik otrzymał dwie wejściówki na Krytą Pływalnię w Naprawie oraz coś słodkiego.

1 m. – Sebastian Wieczorek - SP Osielec
2 m.  - Tomasz Lubaszka – SP Naprawa
3 m.  - Szymon Jąkała – SP Wysoka
1 m. – Wojciech Kołodziej - SP Naprawa
2 m.  – Bartosz Kostyra – SP Toporzysko
3 m.  – Amelia Seruga – SP Wysoka
1 m. – Martyna Górka -  SP Naprawa
2 m.  – Mateusz Suwaj – SP Osielec
3 m.  –Patrycja Kowalcze – SP Wysoka

Zwycięzcą gratulujemy, a wszystkim uczestnikom oraz opiekunom bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie.
Bardzo serdecznie dziękujemy naszym cudownym sponsorom za wsparcie organizacji naszego konkursu:

- Pani Agnieszce Mroszczak oraz zarządowi Banku Spółdzielczego   w Jordanowie,
- Pani Katarzynie Lubaszcze kierownik Krytej Pływalni w Naprawie