Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości .W dniu 22.01.2020 r. o godzinie 9.45           w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Przybyli goście  podziwiali występy swoich wnucząt przygotowane pod kierunkiem wychowawców najmłodszych klas. Dla kochanych Babć i Dziadków  przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny, podczas którego wszyscy mogli zobaczyć, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie. Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi  laurkami i prezencikami oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Również szkolna Spółdzielnia Uczniowska przyczyniła się do uświetnienia tej uroczystości.

Goście , jak zwykle , dopisali.  Przybyło około 100 osób. Dziękujemy im za to. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.