„Bajka o bajkach”- Przedstawienie w wykonaniu rodziców dla dzieci na Dzień Pluszowego Misia

We wtorek 28.11.2023 w naszej placówce miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Rodzice przygotowali dla wszystkich dzieci z przedszkola oraz klas 1-3 niespodziankę w postaci przedstawienia pt. „Bajka o bajkach”. Interpretacja rodziców okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród najmłodszych widzów. Dzieci z zainteresowaniem oglądały poszczególne sceny. Dla rodziców możliwość spotkania się ze swoimi pociechami w takich okolicznościach daje poczucie zadowolenia, spełnienia, wzruszenia. Przedstawienie było dla wszystkich miłą niespodzianką, a widownia reagowała bardzo żywiołowo. Rodzice spisali się świetnie a przedszkolaki nagradzali aktorów gromkimi brawami. Wszystkie dzieci zostały przez obdarowane cukierkami oraz upominkami, a Rodzice otrzymali od dzieci słodkie upominki, które same upiekły.