VI Gminne Dyktando Języka Angielskiego i Niemieckiego

W dniu 11.05. 2023 roku w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Naprawie odbył się   po raz szósty konkurs językowy – Gminne Dyktando Języka Angielskiego i Niemieckiego „Schreiben Correctly”.  Język angielski pisało 13 uczniów , natomiast język niemiecki 7 uczniów.  Uczniowie klasy VI, VII i VIII   z Łętowni, Osielca, Toporzyska, Wysokiej i Naprawy mieli do napisania dyktando obcojęzyczne po trzykrotnym wysłuchaniu odczytywanego tekstu, który przygotowali zaproszeni goście i jednocześnie przewodniczący jury –pani Iwona Gospodarczyk z języka angielski ego oraz pani Katarzyna Bierówka z języka niemieckiego. Konkurs rozpoczął się uroczystym powitaniem uczestników konkursu wraz z opiekunami, a także przybyłych gości, w tym  przedstawiciela GOKPiS - filia Naprawa. Organizatorami dyktanda byli nauczyciele języków obcych – p. Justyna Job-Janik i p. Danuta Banik, a sponsorami nagród – Bank Spółdzielczy w Jordanowie, Gminny Ośrodek Kultury Promocji i Sportu w Jordanowie,  Kryta Pływalnia w Naprawie oraz Spółdzielnia Uczniowska w ZSP w Naprawie. W konkursie  uczniowie uzyskali następujące wyniki:

w kategorii język angielski:
I m-ce Jakub Pindel
II m-ce Julia Smętek
III m- ce Zuzanna Medes

W kategorii język niemiecki:
I m-ce Jakub Świstek
        II m-ce Marcelina Kowalczyk
III m-ce Julia Wołodźko

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!