ŻYCZENIA OD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET

Obchodzony 8 marca Dzień Kobiet to święto międzynarodowe, więc jest o nim bardzo głośno! Panowie powinni postarać się jak mogą, aby w tym wyjątkowym dniu „uchylić nieba” płci pięknej.

Tradycyjnym sposobem na wywołanie uśmiechu na twarzach Naszych Pań i koleżanek było oczywiście wręczenie bukietu kolorowych tulipanów lub czekoladek. Niestety w tym roku szkolnym nie mamy możliwości takiego spotkania. Ale czego nie robi się dla Was – drogie Panie?! Uczniowie z klasy 7a, 7b oraz 8 - pod kierunkiem p. Renaty Bednarz - przygotowali program artystyczny, w którym z przymrużeniem oka opowiadają o relacjach damsko – męskich. Liczymy, że nasze niestandardowe podejście umili Wam dzisiejsze Święto i wywoła uśmiech na twarzy. Zapraszamy do obejrzenia filmiku 😊I z całego serca z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom i dziewczętom składamy najserdeczniejsze życzenia:

Zdrowia,pomyślności i samych pięknych dni w życiu.

By uśmiech rozpromieniał Wasze twarze

i byście zawsze czuły się doceniane oraz szczęśliwe.

Wszystkiego najlepszego!!!

Film - https://youtu.be/ZL1-PGfCLzo