ZABAWA KARNAWAŁOWA

Wszyscy bawią się wspaniale,
jak co roku w Karnawale!

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas! W środę 15 lutego już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Niektórych ciężko było rozpoznać, bo zamiast znanych nam dzieci, przybywały księżniczki, królowie, wróżki, policjanci, żołnierze, piłkarze i inne postacie z bajek, które nie sposób zliczyć i wymienić.

Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Z dumą prezentowały bajeczne stroje, z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach z nagrodami. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech. Bal ten pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pięknych, kolorowych strojów
oraz słodkiego poczęstunku dla dzieci.