XVII OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W NAPRAWIE

XVII OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO W NAPRAWIE

1. Organizator:
    Zespół Szklono- Przedszkolny w Naprawie,
    Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.
  2. Cel:
    - Popularyzacja tenisa stołowego w środowisku młodzieży szkolnej.
    - Promocja osiągnięć sportowych uczniów Zespołu szkolno-Przedszkolnego w Naprawie
    - Wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników w turnieju.

- Integracja środowiska.

DATA GODZ. ROZPOCZĘCIA KATEGORIA WIEKOWA GRUPY
12.03.2022 900 Klasy I-III Dziewczęta i chłopcy
12.03.2022 1100 Klasy IV-VI Dziewczęta i chłopcy
12.03.2022 1300 Klasy VII-VIII Dziewczęta i chłopcy

1. Termin i miejsce:
    Turniej zostanie rozegrany na hali sportowej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Naprawie wg poniższego harmonogramu:
  2. System rozgrywek:
    W zależności od liczby zgłoszonych zawodników:
    - System do 2 przegranych przy liczbie poniżej 17 zgłoszeń w grupie
    - System pucharowy przy liczbie powyżej 16 zgłoszeń w grupie
  3. Nagrody dla uczestników we wszystkich kategoriach wiekowych:
    Za miejsca 1: - Puchar i dyplom oraz nagroda rzeczowa,
    Za miejsca 2: - Puchar i dyplom oraz nagroda rzeczowa,
    Za miejsca 3: - Puchar i dyplom oraz nagroda rzeczowa,

Za miejsca 4-6: -dyplom.

1. Zgłoszenia:
    Imiennych zgłoszeń należy dokonywać pisemnie lub telefonicznie do dnia 11.03.2022 lub w dniu zawodów na adres:
    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Naprawie 378, 34 – 240 Jordanów.
    Telefon:  18 267 2003,     e-mail: sekretariat@spnaprawa.edu.pL
  2. Uczestnicy zawodów obowiązani są posiadać zamienne obuwie sportowe oraz dokument tożsamości.
  1. Organizator nie bierze odpowiedzialności za zaistniałe wypadki podczas rozgrywanych zawodów oraz nie ubezpiecza zawodników.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA
PODCZAS XVII OTWARTEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO W NAPRAWIE

• Wszystkie osoby wchodzące na obiekt sportowy muszą mieć założone maseczki zakrywające nos i usta.
  • Przy wejściu na obiekt i po jego opuszczeniu każda z osób musi zdezynfekować ręce.
  • Osoby biorące udział w zawodach (uczniowie, opiekunowie, sędziowie, obsługa techniczna) muszą być zdrowe, bez objawów infekcji lub choroby zakaźnej.
  • Przez cały czas trwania zawodów należy dbać o zachowanie bezpiecznej odległości między osobami, które organizują imprezę oraz w niej uczestniczą.
  • Zawodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek zasłaniającej usta i nos w każdej chwili poza sytuacją rywalizacji lub rozgrzewki. Podczas aktywności fizycznej noszenie maseczek jest niewskazane.

ZASADY OGÓLNE DLA UCZESTNIKÓW IMPREZY SPORTOWEJ

• Jeśli kaszlesz, kichasz, wycierasz nos, używaj jednorazowych chusteczek, a potem od razu je wyrzucaj.
  • Jeśli kichasz, zasłoń usta jednorazową chusteczką lub przedramieniem a nie dłonią.
  • Nie dotykaj twarzy, a zwłaszcza ust i nosa.
  • Z jednej butelki napoju może korzystać tylko jedna osoba. Nie dziel się z innymi jedzeniem ani piciem.
  • Natychmiast poinformuj swojego opiekuna, jeśli zauważysz u siebie jakieś niepokojące objawy zdrowotne (złe samopoczucie, kaszel, katar, duszności).