WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU „ZBIÓRKA BATERII”

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU"ZBIÓRKA BATERII"

W dniu 23 marca 2022 r. nastąpiło podsumowanie szkolnego konkursu zbiórki zużytych baterii. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Naprawie. Celem konkursu było poszerzenie świadomości ekologicznej uczniów, wyrobienie nawyku selektywnej zbiórki baterii, oraz propagowanie postawy odpowiedzialności grupowej za stan środowiska, w którym żyjemy. Zbiórka baterii trwała od 1 lutego do 15 marca 2022 r. Łącznie w konkursie wzięło udział 37 uczniów, którzy zebrali niemal 6000 sztuk baterii. Zebrane baterie zostaną przekazane organizatorom powiatowego konkursu plastycznego „WYMIEŃ KOCIOŁ- dbaj o środowisko, zdrowie swoje i sąsiadów”.

WYNIKI KONKURSU

PRZEDSZKOLE:
MIEJSCE I- Aleksandra Wojdyła
MIEJSCE II- Tymon Folwarski
MIEJSCE III- Amelia Pałasz
WYRÓŻNIENIA ZA UDZIAŁ W KONKURSIE: Filip Medes, Wojciech Halek, Jan Powalacz, Julian Knap, Tymon Powalacz, Maciej Kowalcze, Gabriela Macioł, Antoni Kołodziejczyk.
KLASA I- III:
MIEJSCE I- Wiktoria Malik
MIEJSCE II- Magdalena Bednarz
MIEJSCE III- Maja Folwarska
WYRÓŻNIENIA ZA UDZIAŁ W KONKURSIE: Maciej Żegleń, Katarzyna Mołocznik, Julia Sewioło, Błażej Knap, Ola Kurek, Aleksandra Kowalcze, Lena Dittmajer, Gabriel Jąkała, Martyna Koza, Anna Banik, Gabriel Krawczyk, Lena Karkula, Kamil Żegleń.
KLASY IV- VIII:
MIEJSCE I- Dawid Dittmajer
MIEJSCE II- Małgorzata Drobny
MIEJSCE III- Magdalena Macioł
WYRÓŻNIENIA ZA UDZIAŁ W KONKURSIE: Patrycja Miśkowiec, Katarzyna Kłącz, Emilia Jopek, Alina Jankoś, Natalia Nosidlak, Justyna Mirochna.
Szkołę na konkursie powiatowym reprezentować będzie uczennica klasy I WIKTORIA MALIK, która zebrała największą liczbę baterii- 435 sztuk.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy za chęci, zaangażowanie oraz podjęte wyzwanie!
Organizator szkolnego konkursu Elżbieta Gruca