PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Nareszcie Wiosna !!! Bardzo za nią tęskniliśmy, dlatego też zgotowaliśmy jej huczne powitanie. Imprezę przygotowali uczniowie klasy VII wraz z Samorządem Uczniowskim. Tym razem chętni uczniowie mogli przyjść do szkoły bez plecaków, a zamiast nich przynieśli książki i zeszyty w najmniej oczekiwany sposób. Były walizki, plastikowe taczki, koszyki     na zakupy i wiele, wiele innych pomysłowych „ tornistrów”. W tym dniu obowiązywały również wiosenne stroje w wylosowanych wcześniej przez klasy kolorach.

21 marca w naszej szkole świętowaliśmy nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale także Dzień Kobiet. Z tej okazji przygotowano pełen humoru program artystyczny. Uczniowie klasy VII zabrali nas w zabawną podroż, podczas której spotkaliśmy pierwszą z kobiet – Ewę, znaleźliśmy się też w prehistorycznej wiosce oraz poznaliśmy kobietę XXI wieku.

Jednak najwięcej emocji wzbudził konkurs na „ Najsympatyczniejszą Wiosenkę”.  Każda z klas przygotowała do występu po jednej kandydatce. Najwięcej frajdy dostarczyli nam uczniowie najstarszych klas, gdyż „piękne kandydatki” wcale nie były kobietami. Jury doceniło przygotowane przez uczniów stylizacje, a najlepsze klasy otrzymały słodki upominek oraz BON na DZIEŃ BEZ PYTANIA.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę! Po raz kolejny był to radosny, miło spędzony w szkole pierwszy wiosenny dzień 😉