WYCIECZKA KLAS I-III DO ZAKOPANEGO

W czwartek 2.06.2022r. uczniowie klasy  I-III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Naprawie wraz z wychowawcami i opiekunami wzięli udział w wycieczce do Zakopanego.

Celem wyjazdu stały się miejsca, które każdy Polak przynajmniej raz w życiu powinien odwiedzić, gdyż stanowią prawdziwe dziedzictwo naszego kraju.

Wycieczkę rozpoczęto od wyjazdu kolejką na Gubałówkę . Uczniowie podziwiali piękną panoramę Tatr. Największe wrażenie wywarła historia śpiącego rycerza.  Po zwiedzeniu Gubałówki uczniowie mieli okazję zakupić sobie pamiątki.

Następnie wyruszyli na spacer po Krupówkach. Po przyjściu do autokaru wyruszyli pod Wielką i Małą Krokiew, a następnie udali się do papaugarni. Na koniec zwiedzili  Sanktuarium MB Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy.

Pełni wrażeń  późnym popołudniem wrócili do domu. Był to naprawdę wspaniały wyjazd, który na długo pozostanie w ich pamięci.

Zofia Musielak