ŻYCZENIA WAKACYJNE

SZANOWNI RODZICE, UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE ORAZ PRACOWNICY SZKOŁY!

Dobiegł końca kolejny rok szkolny. Rok wytężonej pracy, rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Po dziesięciu miesiącach nadszedł czas wakacji. Dziękuję wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły za cały rok solidnej, wytężonej i ciężkiej pracy. Słowa podziękowania kieruję również do Rady Rodziców oraz wszystkich Rodziców, którzy wspierając działania szkoły, zawsze służą swoją radą i pomocą.
Drodzy Uczniowie, wielu z Was będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zakątków kraju, świata. Wędrówki szlakami górskimi, jeziora, morza, wieczory spędzone przy ognisku, niebo usłane gwizdami, pozostaną na zawsze najpiękniejszymi wspomnieniami młodości.
Życzę Wam wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych fantastycznych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Niech nadchodzące lato będzie dla Was wszystkich czasem radości i spokojnego wypoczynku, byśmy pełni sił, energii i zapału mogli wrócić do dalszej pracy i nauki.

Z wakacyjnymi pozdrowieniami
Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Naprawie