Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną

1. Konkurs organizowany jest przez ŚWIETLICĘ SZKOLNĄ
  2. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowej.
  3. Oceniany będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

I kategoria klasy I-III

II kategoria klasy IV-VI

Cel konkursu: - rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej - pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą

Zakres prac: - kompozycja płaska - technika wykonania pracy dowolna - praca wykonana na sztywnej kartce: brystolu - w pracę wkomponowane powinno być hasło: „Wesołych Świąt” - w konkursie uczestniczą osoby indywidualne

- prace przesłane na konkurs muszą być wykonane samodzielnie

Tematyka: - Zwyczaje i tradycje wielkanocne - Motywy tradycyjne lub współczesne.

Do pracy należy dołączyć kartę z informacjami: imię i nazwisko autora, wie i klasa.Prace należy dostarczyć osobiście do ŚWIETLICY SZKOLNEJ.

Komisja konkursowa dokona oceny prac. Prace zostaną ocenione pod względem samodzielności, staranności wykonania, pomysłowości, estetyki wykonania pracy oraz walorów artystycznych. Wszystkie prace zostają w świetlicy i zostaną przekazane na wielkanocny  kiermasz charytatywny.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20.03.2021r