Wizyta pszczelarzy z Leśnej Pasieki w Osielcu

Uczniowie klas I–III mieli okazję uczestniczyć w niezwykle ciekawej lekcji edukacyjnej przeprowadzonej przez Koło Pszczelarzy z Leśnej Pasieki w Osielcu. Podczas spotkania dzieci poznały fascynujący świat pszczół, dowiedziały się, jak … więcej

Dzień Dziecka w klasie II

Po pełnej wrażeń wycieczce do Wieliczki uczniowie klasy II świętowali Dzień Dziecka w wyjątkowy sposób. Dzięki życzliwości i ogromnemu zaangażowaniu mamy jednego z uczniów klasy II dzieci przeżyły niezapomniany dzień … więcej

Wycieczka klasy I do Zoo w Krakowie

02.06.2026r. klasa pierwsza odwiedziła Ogród Zoologiczny w Krakowie. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące zazwyczaj z odległych, egzotycznych krajów. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z … więcej

Secured By miniOrange