SUKCESY REPREZENTANTÓW NASZEJ SZKOŁY W ZAWODACH KARATE

SUKCESY W ZAWODACH W KARATE TRADYCYJNYM

Kilkoro uczniów naszej szkoły uczęszcza na zajęcia karate organizowane w Jordanowie przez Klub Karate Tradycyjnego Góral. Od początku roku 2022 część z nich brała udział w różnych zawodach z dużymi sukcesami!
www
III MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W KARATE TRADYCYJNYM
23 kwietnia 2022 r. / Brzesko. Podczas III Mistrzostw Województwa Małopolskiego w Karate Tradycyjnym o miejsca na podium walczyło ponad 500 zawodników, w tym uczniowie naszej szkoły- Hania Lubaszka, Alina Jankoś, Helena i Jeremi Gościniak! Dwa medale zdobyte!
1 miejsce: Helena Gościniak w kategorii b.s i 9 kyu KIHON (dziewczęta 12-13 lat)
2 miejsce: Jeremi Gościniak w kategorii b.s i 9 kyu KIHON (chłopcy 10-11 lat)
wwwwwwwwwwwwwwwwww
VII OGÓLNOPOLSKI PUCHAR KRAKOWA W KARATE TRADYCYJNYM
26 marca 2022 r. / Kraków. Wielkie Emocje! O puchar walczyli w swoich kategoriach tego dnia uczniowie naszej szkoły: Hania i Tomek Lubaszka oraz Helena i Jeremi Gościniak. W zawodach brało udział ponad 800 osób! Naszym uczniom udało się zdobyć dwa medale!
2 miejsce: Jeremi Gościniak w kategorii b.s i 9 kyu KIHON (chłopcy 10-11 lat)
3 miejsce: Helena Gościniak w kategorii b.s i 9 kyu KIHON (dziewczęta 12-13 lat)
wwwwwwwwwwwwwwwww
TURNIEJ KLUBOWY KATA
9 stycznia 2022 r. / Skawa. Zawody organizowane przez Klub Karate Tradycyjnego Góral, w którym trenują nasi uczniowie. W zawodach startowało 147 zawodników z zaprzyjaźnionych klubów. Wszyscy nasi uczniowie, którzy wystartowali w zawodach, zdobyli miejsca na podium.
1 miejsce: Jeremi Gościniak w kategorii b.s. do 9 kyu chłopcy
2 miejsce: Alina Jankoś w kategorii b.s. do 9 kyu dziewczęta