STYPENDIA WÓJTA GMINY JORDANÓW DLA UCZNIÓW ROZDANE!

W dniu 6 września Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej Rady Gminy Jordanów Adam Matejko uhonorowali najzdolniejszą młodzież z terenu Gminy Jordanów, wręczając stypendia w ramach Lokalnego Programu Gminy Jordanów w przedmiocie Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. Wśród wyróżnionych stypendystów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

za osiągnięcia naukowe: Julia Wołodźko, Martyna Bednarz oraz Wojciech Kołodziej,
za osiągnięcia sportowe: Helena Gościniak, Jeremi Gościniak, Antonina Świętek, Mikołaj Jankoś, Paweł Kowalczyk i Karolina Wilczak.

SERDECZNIE GRATULUJEMY OSIĄGNIĘTYCH WYNIKÓW.
ŻYCZYMY, ABY TO WYRÓŻNIENIE BYŁO INSPIRACJĄ I MOTYWACJĄ DO DALSZEGO ROZWOJU SWOICH ZAINTERESOWAŃ, PASJI I TALENTÓW!