Kiermasz książek

Serdecznie zapraszamy na kiermasz książek, który odbywa się w bibliotece szkolnej. Tegoroczna oferta jest niezwykle bogata. Mamy książeczki dla najmłodszych - maluszków dwu-i trzyletnich, a także wspaniałe propozycje edukacyjne dla cztero- i pięciolatków. Bardzo dużo pozycji przeznaczonych jest dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z literkami i cyferkami. Szereg łamigłówek, krzyżówek i licznych książek edukacyjnych z pewnością przyczyni się do lepszego rozwoju naszych dzieci. Szczególne miejsce w ofercie zajmują książki poruszające tematykę Świąt Bożego Narodzenia - liczne kolorowanki, łamigłówki, książki z płytami zawierające tradycyjne polskie kolędy i pastorałki. Jest też sporo książek edukacyjnych dla uczniów znajdujących się na poszczególnych etapach kształcenia, stanowiących kompendia niezbędnej wiedzy z poszczególnych przedmiotów. Również rodzice znajdą coś dla siebie - książki kulinarne, różnorodne diety i poradniki.

Ze względu na długoletnią współpracę z Hurtownią Taniej Książki "Tuliszków" ceny wszystkich pozycji są mocno obniżone w stosunku do cen rynkowych. Zapraszamy.