ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY JORDANÓW

W dniu 12 maja 2022 roku odbyły się GMINNE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY JORDANÓW.  Głównym celem zawodów była popularyzacja strzelectwa sportowego oraz wyłonienie najlepszego strzelca w klasyfikacji indywidualnej wśród uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Jordanów. Zawody strzeleckie zostały przeprowadzone na strzelnicy sportowej LOK w Suchej Beskidzkiej. W zawodach o najlepszego strzelca z karabinu KBKS rywalizowali uczniowie ze SP im. Karola Szymanowskiego w Osielcu, SP im. Jana Pawła II w Łętowni oraz reprezentanci naszej placówki. Najwięcej punktów oraz tytuł najlepszego strzelca Gminy Jordanów i złoty medal wśród kategorii męskiej zdobył reprezentant naszej szkoły BŁAŻEK PALECZNY, który w dziesięciu strzałach uzyskała 72 pkt. Na miejscu III uplasował się BARTOSZ KOWALCZYK.  W kategorii dziewcząt nasze reprezentantki również pokazały się z mocnej strony- II miejsce przypadło AMELII GÓRKA, a III należało do KATARZYNY TUPTA.

Podczas podsumowania zawodów wójt gminy wręczyła najlepszym uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Składamy serdeczne podziękowania dla organizatorów za zaproszenie, miłe przyjęcie oraz umożliwienie uczestnictwa w zawodach, które dla większości z nas były nowym doświadczeniem i próbą sprawdzenia samego siebie na polu strzelectwa sportowego.

Serdecznie GRATULUJEMY
naszej 4- osobowej drużynie, która w całości znalazła się na podium i dzielnie reprezentowała naszą szkołę!