Dzień Komisji Edukacji Narodowej

W środę 13 października uroczyście obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Klasy VIII a i VIII b pod opieką pani Jolanty Barglik, przygotowały część artystyczną, w której zaprezentowały pokaz mody nauczycielskiej. Ponadto na scenie pojawili się uczniowie tych klas, którzy na forum zaprezentowali swoje talenty z różnych dziedzin. Nie zabrakło sportowców (Bartosz Kowalczyk, Maksymilian Lichota, Alan Chudy, Damian Berger), wokalistek (Emilia Jopek i Oliwia Głuszek), perkusisty (Kacper Nowak),  talentów kulinarnych (Kacper Berger i Dominika Wójtowicz), pojawił się także nasz "szkolny góral" - Karol Mirek oraz "złota rączka" - Szymon Macioł, który własnoręcznie przygotował drobne upominki. Przewodnicząca szkoły - Katarzyna Tupta w imieniu wszystkich uczniów złożyła Pani Dyrektor oraz całemu gronu pedagogicznemu najserdeczniejsze życzenia, wręczając drobne upominki. Nie zabrakło również pięknych życzeń od Rady Rodziców, za co z całego serca dziękujemy.