Bal Karnawałowy

Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją przez uczniów. Podczas takiego wydarzenia dzieci mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle. Bal karnawałowy dostarcza wiele pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

W dniu 08.02.2024r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy w stylu hawajskim dla dzieci z klas    1-3. Na balu można było poczuć się jak na Hawajach, każde dziecko dostało śliczny kwiatowy naszyjnik. W pięknie udekorowanej sali spotkali się Sider Man z wróżką, księżniczki, surferzy i urlopowicze przebywający na Hawajach.

Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewniali koledzy ze starszych klas. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy: przechodzenie pod kwiatowym drążkiem czy wyścigi z balonami. W trakcie zabawy dzieci posilały się pysznościami: kolorowymi galaretkami, goframi oraz lemoniadą, które zostały przygotowane przez Radę Rodziców.

Wszyscy spędzili miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu.