STYPENDIA WÓJTA GMINY JORDANÓW DLA UCZNIÓW ZSP W NAPRAWIE

W dniu 19 września Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia, Przewodniczący Rady Gminy Jordanów Zdzisław Filipek oraz kierownik GOASiP Agnieszka Majchrzak uhonorowali najzdolniejszą młodzież z terenu Gminy Jordanów, wręczając stypendia w ramach Lokalnego Programu Gminy Jordanów w przedmiocie Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. Wśród 14 wyróżnionych stypendystów znalazło się aż 10 uczniów naszej szkoły.
Stypendia otrzymali:
za osiągnięcia naukowe: Oliwia Marszałek, Nicola Marszałek, Martyna Macioł i Wojciech Kołodziej.
za osiągnięcia sportowe: Martyna Górka, Antonina Świętek, Mikołaj Jankoś, Patryk Zachwieja, Franciszek Wilczak i Karolina Wilczak.

DRODZY STYPENDYŚCI,
WASZE ZAANGAŻOWANIE W NAUKĘ JEST WZOREM DLA INNYCH,
A DLA NAS ZAPEWNIENIEM O GODNYM REPREZENTOWANIU SZKOŁY ORAZ GMINY JORDANÓW.

Dziękujemy Wam za trud, a Rodzicom i Opiekunom składamy podziękowania za Wasze wzorowe wychowanie.

Zdjęcia udostępnione ze strony UG Jordanów.