VII Gminne Dyktando Języka Angielskiego i Niemieckiego

W dniu 21.05. 2024 roku w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Naprawie odbył się po raz siódmy konkurs językowy – Gminne Dyktando Języka Angielskiego
i Niemieckiego „Schreiben Correctly”.  Język angielski pisało 11 uczniów , natomiast język niemiecki 9 uczniów.  Uczniowie klasy VI, VII i VIII  z Łętowni, Osielca, Toporzyska, Wysokiej i Naprawy mieli do napisania dyktando obcojęzyczne po trzykrotnym wysłuchaniu odczytywanego tekstu, który przygotowali zaproszeni goście i jednocześnie przewodniczący jury –pani Agnieszka Grzybacz z języka angielskiego oraz pani Katarzyna Jurek z języka niemieckiego. Konkurs rozpoczął się uroczystym powitaniem uczestników konkursu wraz z opiekunami, a także przybyłych gości, w tym  przedstawiciela GOKPiS - filia Naprawa. Organizatorami dyktanda byli nauczyciele języków obcych – p. Justyna Job-Janik i p. Danuta Banik. Sponsorami tegorocznych nagród byli; Bank Spółdzielczy w Jordanowie, Kryta Pływalnia w Naprawie, Gminny Ośrodek Kultury Promocji i Sportu oraz Spółdzielnia Uczniowska w ZSP w Naprawie.   W konkursie  uczniowie uzyskali następujące wyniki:

w kategorii język angielski:
I m-ce     Zuzanna Medes  -  Naprawa
II m-ce    Patrycja Ważny  - Osielec
III m-ce   Julia Smętek       -  Wysoka

w kategorii język niemiecki:
I m-ce     Lena Nawrocka   -  Wysoka
II m-ce    Kamila Dawiec    -  Toporzysko
III m-ce   Maja  Irzyk        -     Naprawa

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!