Za nami fantastyczna wycieczka do pasieki 🐝🍯 To było niezwykle ciekawe spotkanie pełne opowieści, nowych informacji i słodkich niespodzianek. Dzieci mogły bliżej poznać świat pszczół oraz dowiedzieć się, jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu. Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Fladze za ciekawe opowieści, poświęcony czas i zaproszenie do pasieki. Dziękujemy również Pani Magdalenie Fladze za zaproszenie oraz pyszne miodowe lizaki dla dzieci 🍯🍭To była bardzo udana wycieczka, pełna uśmiechu, ciekawych doświadczeń i miło spędzonego czasu. Dziękujemy! 🐝💛

