WYNIKI SZKLEGO KONKURSU PLASTYCZNO- INFORMATYCZNEGO „BEZPIECZNY INTERNET”

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs plastyczno- informatyczny "BEZPIECZNY INTERNET" został rozstrzygnięty.

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV- VIII szkoły podstawowej. Promował aktywne uczestnictwo we współtworzeniu bezpiecznego środowiska online. Celem konkursu było wdrażanie młodych internautów do bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu. A także wspólne celebrowania idei Dnia Bezpiecznego Internetu.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu promującego bezpieczeństwo w sieci. Uczniowie wykazali się dużą wyobraźnią, zdolnościami plastycznymi, a także wiedzą na temat zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. W wyjątkowy sposób pokazali, na jakie niebezpieczeństwa są narażeni młodzi użytkownicy urządzeń komunikacyjnych z dostępem do sieci.

WYNIKI KONKURSU:

Miejsce I- Aleksandra Proszek klasa V

Miejsce II- Anna Mirek klasa VII

Miejsce III- Oliwia Marszałek klasa VI

Wyróżnienia: Natalia Nosidlak klasa IV, Mateusz Kowalczyk klasa IV, Karolina Wilczak klasa V, Julia Wołodźko klasa VII

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej w pracowni informatycznej galerii prac konkursowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział.

Gratulujemy zwycięzcom!