WARSZTATY I ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY JORDANÓW

W dniu dzisiejszym odbyły się GMINNE WARSZTATY I ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY JORDANÓW.  Głównym celem zawodów była popularyzacja strzelectwa sportowego oraz wyłonienie najlepszego strzelca w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej wśród uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Jordanów. Zawody strzeleckie zostały przeprowadzone na strzelnicy sportowej LOK w Suchej Beskidzkiej. W zawodach o najlepszego strzelca z karabinu sportowego rywalizowali uczniowie ze SP im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku oraz reprezentanci naszej placówki. Najwięcej punktów oraz tytuł najlepszego strzelca Gminy Jordanów zdobył reprezentant naszej szkoły IRENEUSZ SYREK. Na miejscu III uplasował się DAWID MALIK.  W klasyfikacji końcowej nasi reprezentanci w składzie: ALEKSANDRA HALEK, OLIWIA MARSZAŁEK, IRENEUSZ SYREK oraz DAWID MALIK zajęli I miejsce!

Podczas podsumowania zawodów wójt gminy wręczyła najlepszym uczestnikom oraz drużynom pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Składamy serdeczne podziękowania dla organizatorów za zaproszenie, miłe przyjęcie oraz umożliwienie uczestnictwa w zawodach, które dla większości z nas były nowym doświadczeniem i próbą sprawdzenia samego siebie na polu strzelectwa sportowego.

Serdecznie GRATULUJEMY
naszej 4- osobowej drużynie, która dzielnie reprezentowała naszą szkołę i osiągnęła wysokie wyniki zarówno indywidualnie, jak i drużynowo!