Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątek (21 czerwca) uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Po mszy św., na czele z pocztem sztandarowym, przemaszerowaliśmy na halę, aby tam na forum społeczności szkolnej oraz rodziców, oficjalnie podsumować całoroczne zmagania.

Tegoroczna uroczystość obfitowała w liczne pożegnania. Oprócz tradycyjnego pożegnania absolwentów, oficjalnie rozstawaliśmy się również z wieloletnimi pracownikami szkoły, którzy podjęli decyzję o przejściu na emeryturę. Wśród nich znalazły się: p. Małgorzata Salawa, p. Małgorzata Nawara, p. Władysława Banik oraz p. Danuta Mirek. Wielu wzruszeń dostarczyło nam pożegnanie z p. Karoliną Bodziony, wspaniałym psychologiem, który nieustannie wspierał naszych uczniów w zmaganiach z różnorodnymi trudnościami. W związku z przeniesieniem na inną parafię, rozstaliśmy się również z ks. proboszczem Wojciechem Leśniakiem.

Wszystkim tym osobom serdecznie dziękujemy za wspólne chwile, pomoc i wsparcie w każdej sytuacji. Życzymy wszystkiego najlepszego na nowych ścieżkach życia, realizacji marzeń i wielu sukcesów na różnych płaszczyznach. A Wam Kochani uczniowie życzymy, abyście wykorzystali okres wakacji do rozwijania swoich pasji, talentów, przeżywania niezapomnianych przygód oraz zawierania nowych, wartościowych znajomości. Mamy nadzieję, że we wrześniu wrócicie zadowoleni, wypoczęci i pełni zapału do podejmowania nowych wyzwań.