SZKOLNA ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII

SZKOLNY KONKURS ZBIÓRKI ZUŻYTYCH BATERII

Serdecznie zapraszamy uczniów przedszkola oraz klas I-VIII SP do udziału w szkolnym konkursie zbiórki zużytych baterii.

CEL KONKURSU:

• Poszerzenie świadomości ekologicznej uczniów.
  • Wyrobienie nawyku selektywnej zbiórki baterii.
  • Propagowanie postawy odpowiedzialności grupowej za stan środowiska w którym żyjemy.

ZASADY UDZIAŁU:

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Naprawie. Zebrane baterie należy dostarczyć we wskazanym terminie do Pani Elżbiety Gruca w jednorazowym woreczku z karteczką zawierającą następujące informację: Imię i nazwisko ucznia, klasa oraz liczba sztuk zebranych baterii. Zebrane baterie zostaną przekazane organizatorom powiatowego konkursu plastycznego „WYMIEŃ KOCIOŁ- dbaj o środowisko, zdrowie swoje   i sąsiadów”.

TERMIN:

Zbiórka potrwa od 1 lutego do 15 marca 2022 r.

KRYTERIA:

Ocenie podlegać będzie ilość zebranych baterii.

WYNIKI:

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły do dnia 25 marca 2022 r.

NAGRODY:

Komisja konkursowa przewiduje nagrody indywidualne dla najlepszego „zbieracza” w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria: uczniowie przedszkola

II Kategoria wiekowa: uczniowie klas I-III SP

III Kategoria wiekowa: uczniowie klas IV- VIII SP

Dodatkowo uczeń, który zgromadzi największą liczbę baterii, będzie reprezentował szkołę w konkursie Powiatowym „WYMIEŃ KOCIOŁ- dbaj o środowisko, zdrowie swoje i sąsiadów”.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE