Świetlica zdalnie

ŚWIETLICA SZKOLNA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE

- JAK SPĘDZAMY CZAS POZA SIECIĄ?

Jesteśmy przekonani, że znaleźliście własne sposoby na rozwój talentów, zdobywanie nowych umiejętności czy inne pożyteczne zajęcia.

Zapraszamy do konkursu uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej, w którym chcemy, abyście zaprezentowali nam swoje pomysły, jak spędzacie czas poza siecią. Mamy nadzieję, że zainspirują one tych, którzy już swoje pomysły wyczerpali albo szukają nowych.

Nie stawiamy żadnych ograniczeń, nie wyznaczamy tematów, nie wytyczamy granic. Każdy pomysł jest dobry, każda idea słuszna.

Pomyśl, co chcesz nam zaprezentować;

Przygotuj prezentację, prace plastyczną w formacie A2 lub większą, lub pracę plastyczno-techniczną, itp. Prezentacje lub zdjęcia prac z opisem wysyłamy na adres email: ula.harwat@interia.pl do dnia 25.04.2021r.

Pomyślcie, jaka nagroda byłaby dla Ciebie atrakcyjna.

POWODZENIA