Sukces naszych uczniów w wojewódzkim konkursie BRD

20 listopada uczennice klasy VIII Martyna Górka, Aleksandra Halek oraz Oliwia Marszałek uczestniczyły w uroczystej gali wręczenia nagród w wojewódzkim konkursie promującym bezpieczeństwo w ruchu drogowym „BEZPIECZNI, ROZWAŻNI, DALEKOWZROCZNI”.

Głównym celem konkursu było kształtowanie świadomości na temat niebezpieczeństw i zagrożeń związanych z uczestnictwem w ruchu drogowym oraz zaktywizowanie dzieci i młodzieży do samodzielnego poszukiwania informacji, utrwalania  i propagowania wiedzy na temat bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym,

Tegoroczna edycja  przebiegała pod hasłem „Wypadek! Udziel pomocy, bądź człowiekiem wielkiej mocy”.

Komisja konkursowa doceniła przygotowany przez naszych uczniów spot filmowy, nagradzając go I miejscem w kategorii klasy VII- VIII i szkoły ponadpodstawowe.

Warto również wspomnieć, że podczas przygotowanego nagrania Małgorzata Drobny, uczennica klasy VI oraz Adrian Jopek, uczeń klasy V wparli starsze koleżanki w zrealizowaniu konkursowego spotu. Współpraca przyniosła wspaniałe efekty, które można obejrzeć pod linkiem: https://drive.google.com/file/d/1tNn6jvMMTltLz8znQzmVJYYvcl-szToY/view?usp=sharing

GRATULUJEMY CAŁEMU ZESPOŁOWI POMYSŁU, KREATYWNOŚCI
ORAZ I MIEJSCA W III WOJEWÓDZKI KONKURS O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM:
"BEZPIECZNI, ROZWAŻNI, DALEKOWZROCZNI"!

Dziękujemy całej społeczności szkolnej, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w promocje spotu podczas głosowania internautów. Ponad 13 tysięcy wyświetleń i niemal 2 tysiące reakcji, to dowód na to, że nasza mała społeczność szkolna może liczyć na tak WIELKIE wsparcie z Państwa strony. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!