KONKURS ORTOGRAFICZNY ONLINE

Drodzy Uczniowie!

Portal dyktanda.pl zaprasza na pierwszą odsłonę konkursu

„Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii". Jest on skierowany zarówno do

lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs wystartował już

24 kwietnia, a potrwa do 24 maja.

Oprócz mistrzowskich tytułów na zwycięzców czekają cenne nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 130 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest bezpłatny. Dołączcie do zabawy i uczcie się ortografii z przyjemnością!

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są nastronie: dyktanda.pl. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w konkursie , macie pytania, to piszcie do nas: filipbe@onet.eu, Aslowiak@interia.pl, malgorzatafigura@interia.pl, Zofia-musielak@wp.pl, gosia.salawa@gmail.com

Zachęcamy Was gorąco do wzięcia udziału w zmaganiach ortograficznych. Będzie to doskonała forma sprawdzenia się, szczególnie dla tych uczniów, którzy chcieli walczyć o tytuł ‘Mistrza ortografii” w naszym gminnym dyktandzie.