II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „Majówka z matematyką”

Dnia 22 maja po raz drugi w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny, do udziału w którym zostały zaproszone trzyosobowe zespoły z klas IV – VI ze wszystkich szkół Gminy Jordanów.
W konkursie wzięło udział pięć zespołów trzyosobowych – łącznie 15 uczestników.
Zawodnicy zmagali się z zadaniami, łamigłówkami i zagadkami matematycznymi zarówno indywidualnie (rozwiązując test), jak i zespołowo.
W tym roku najwięcej punktów, a tym samym
I miejsce otrzymał zespół reprezentujący Szkołę Podstawową w Łętowni,
II miejsce zespół ze Szkoły Podstawowej w Osielcu,
III miejsce zespół ze Szkoły Podstawowej w Naprawie.
Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek na zakończenie konkursu.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a opiekunom za przybycie wraz z uczniami.
W tym roku – podobnie jak i w zeszłym – głównym sponsorem nagród, a także patronem naszego konkursu był Bank Spółdzielczy w Jordanowie, za co bardzo serdecznie dziękujemy!
Jeszcze raz dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom.